15 lat minęło

Opublikowano: 11-09-2023
ork-5-1694447315.png
15 lat muzykowania w Piotrkowie Trybunalskim  jak i w  wielu innych miastach. Zawsze z ogromną energią i sporą dawką dobrej muzyki, nie tylko tej marszowej.  Umilają czas mieszkańcom i uświetniają uroczystości-Miejska Orkiestra Dęta w Piotrkowie Trybunalskim w minioną sobotę obchodziła jubileusz 15 lecia.
Uroczysty koncert zorganizowano w sali widowiskowej MOK Rozpoczęto go tradycyjnie marszem. Po muzycznym wstępie muzyków uhonorowano medalami. Wśród nagrodzonych jest też Agnieszka Kardas, opiekun piotrkowskich muzyków.

Podczas uroczystego jubileuszu oprócz medali muzycy otrzymali także listy gratulacyjne. Nie zabrakło też prezentów – instrument dla orkiestry sprezentował prezydent miasta. 15 lat to kawałek historii bogatej nie tylko w koncerty, ale i sukcesy.

Koncert z okazji Jubileuszu  zawierał w sobie przegląd ulubionego repertuaru piotrkowskiej orkiestry począwszy od marszy. poprzez muzykę filmową,  czy znane polskie szlagiery jak chociażby" Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego.
Orkiestra bawiła licznie zgromadzona publiczność ponad godzinę, Publiczność nie szczędziła oklasków piotrkowskim muzykom. Do Miejskiej Orkiestry Dętej w Piotrkowie można dołączyć-zapisy przyjmowane są w  MOK.
Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 7 =
Link
3 + 7 =