Komunijny sezon

Opublikowano: 11-05-2023
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk-1683811293.jpg
To wydarzenie przeżywają nie tylko młodzi parafianie, ale również ich rodzin. Pierwsza komunia święta to kolejny etap w życiu duchowym wiary katolickiej. Sezon komunijny wystartował. W minioną niedzielę msze komunijne odbbyły się między innymi w parafii Miłosierdzia Bożego.
uż przed mszą wśród dzieci emocje były duże... przystępujący do I komunii świętej ekscytowały czekające ich wydarzenia i to czy wszystko pójdzie tak jak ćwiczyli to na próbach. Przygotowania do tej jednej z najważniejszych w życiu mszy trwały cały na katechezach i podczas spotkań w kościele.

Nim się wszystko zaczęło dzieci powitali księża z parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim a rodzice udzielili swoim pociechom błogosławieństwa. Tak przygotowanym można było rozpocząć mszę.

I Komunia święta to duże wydarzenie w życiu dziecka ale jak przyznawali rodzice również ich emocje nie odpuszczały.

Duchowość, kontumacja w przyjmowaniu sakramentów i podążanie drogą Chrystusa to najwalniejsze co daje młodemu parafianinowi komunia święta. Przyjęcie sakramentu podczas nabożeństwa po raz pierwszy to jest kontynuacja tego co stało się podczas chrztu świętego – mówią księża.

I Komunia święta to również prezenty i nie chodzi tu wyłącznie o pamiątkowy obrazek. Rodzina goście komunijnego obiadu tego dnia spełniają dziecięce marzenia

Sezon komunijny wystartował. Przez tydzień dzieci uczęszczać będą na majowe a w kolejną niedzielę następni trzecioklasiści przystąpią do I komunii świętej.
Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 9 =
Link
1 + 9 =