Na drogach finisze i starty

Opublikowano: 12-05-2023
cccccccccc-1683892954.jpg
Prace związane z modernizacją ulic Dmowskiego, Słowackiego, Belzackiej oraz Wojska Polskiego dobiegają końca. Od najbliższego poniedziałku (15.05) na ww. drogach przywrócony zostanie ruch samochodowy. Remontów jednak nie koniec kolejne ulice będą poddanie modernizacjom.

 

Było przygotowywanie – czyli zrywanie asfaltu była wymiana krawężników przebudowa również chodników i w końcu  przyszedł czas na warstwy masy bitumicznej. A jeśli masa jest już na ulicy to oznacza że koniec prac jest rychły... Modernizacja cześć z  12 miejskich ulic dobiega końca ten czas nie był łatwy dla kierowców jedni gnali inni chwalili tempo i dynamike prac – czyli było jak zwykle.


Ulice Dmowskiego, Słowackiego, Belzacka oraz Wojska Polskiego już od poniedziałku będą przejezdne tak dla samochodów osobowych jak i dla autobusów komunikacji miejskiej. Ale uwaga to nie koniec prac modernizacyjnych piotrkowskich ulic. Kolejne czekają... urzędnicy już ogłosili przetarg na modernizację ulicy Wierzejskiej, Armii Krajowej i kolejnego odcinaka ulicy Wojska Polskiego.

Na te prace miasto również pozyskało pieniądze z   Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na Wierzejskiej zmodernizowane będą dwa około 3 kilometrowe fragmenty od  ronda do jeziora Bugaj i od ul. Jeziornej do granic miasta.
 
Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 2 =
Link
9 + 2 =