Niepodległość w szkołach

Opublikowano: 10-11-2023
hymn7-1699625183.jpg
Na dzień przed Narodowym Świętem Odzyskania Niepodległości w piotrkowskich szkołach odbywają się specjalne apele czy tez koncerty. O niepodległości, wolności i umiłowanej ojczyźnie śpiewali dziś uczniowie I LO. Chór specjalnie z okazji 11. listopada zorganizował specjalny koncert.
Koncerty ćwiczyli codziennie przez trzy tygodnie, utwory które wybrali mówiły o ojczyźnie, wolności i niepodległości. Taki patriotyczny repertuar w murach I LO gości tylko w wyjątkowych chwilach, w tym roku na dzień przed 105 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Chór I LO zaprezentował 10 utworów o tematyce patriotycznej, nie obyło bez bisu. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości przypominano także w piotrkowskich podstawówkach. W Szkole podstawowej nr 8 punktualnie o godzinie 11.11 odśpiewano hymn narodowy.

Przypominamy - uroczystości obchodów 125 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczynają się jutro o godzinie 16.00 Mszą Święta, następnie odbędzie się uroczyste złożenie kwiatów oraz marsz niepodległościowy ulicami miasta do Rynku Trybunalskiego, gdzie na mieszkańców będzie czekał poczęstunek.
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 6 =
Link
4 + 6 =