PiotrkOFF Art Festival

Opublikowano: 30-10-2023
piooottkkkooowww-1698681046.png
Ponad 12 artystów, 5 lokalizacji wydarzeń i po raz 13 PiotrkOFF Art Festival w Piotrkowie Trybunalskim. Największa lokalna impreza muzyki alternatywnej, choć nie tylko muzyki, już za nami... jak było – o tym teraz.
Cykl koncertów tegorocznego PiotrkOFF Art Festivalu zainaugurował koncert kompozytora, producent i wykonawcy muzyki elektroakustycznej Michała Jacaszka.
Jacaszek jest autorem kilkunastu albumów solowych wydanych między innymi  w USA, Wielkiej Brytanii, oraz Polsce. Jest autorem niekonwencjonalne metody samplingu. Co to takiego- można było posłuchać podczas piotrkowskiego koncertu- a chodzi o wykorzystanie nagrań dźwięków wydawanych przez zabawki, instrumenty i szczątki znalezionych mechanizmów.
Ale tegoroczny festiwal to nie tylko muzyka. W Mediatece w ramach festiwalu odbył się wernisaż wystawy  „Magiczny świat muzyki”,  a autorami prac były dzieci.
Dzieci tworzyły i dla dzieci w ramach PiotrkOFFiku odbył się koncert. Gwiazdą dziecięcej odsłony festiwalu był zespół Czereśnie, który specjalizuje się w rozbawianiu dzieciaków, a swoje utwory tworzy specjalnie dla młodych odbiorców.
A dorośli przez dwa dni mogli słuchać muzyki w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Udział w tegorocznej edycji PiotrkOFF Art FestiVal wystąpiło ponad 12 artystów. A kolejne spotkanie z muzyką alternatywną za rok...
Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 9 =
Link
3 + 9 =