Piracki Bal za najmłodszymi

Opublikowano: 21-07-2021
teatr-1626874900.jpg
Kolejny  wakacyjny teatrzyk w Amfiteatrze MOK za najmłodszymi. Wtorkową bajkę dzieci nie tylko obejrzały ale i w niej uczestniczyły. To nie był zwykły teatrzyk...Był śpiew, taniec, konkursy, zagadki i pirackie przygody... Na Piracki Bal zaprosił dzieci Teatr Piccolo z Łodzi.
  Chudy Jack - ostatni z żyjących piratów Kapitana Haka wraz ze swoją załogą rusza w podróż w poszukiwaniu skarbów. Scena zamienia się w piracką łajbę a dziecięca widownia ...w piratów. I tym sposobem przygoda goni przygodę...
Zabawy bez liku...Był taniec, konkursy, zabawy sprawnościowe czy pasowanie na pirata. Były również zagadki i podróże na wszystkie kontynenty..
   Integracja z dzieciecą publicznością to podstawa. Nudy podczas spektaklu być nie może bo dzieci to wymagająca widownia i to czy im się podoba czy nie... aktorzy wyczują od razu. Młodzi piotrkowianie jak widać na nudę nie narzekali.
W piracką podróż teatr Piccolo wciągnął nie tylko dzieci. Rodzice a nawet dziadkowie... bawili się równie dobrze. Teatrzyk zakończył wspólny taniec na deskach amfiteatru... 
 "Piracki bal"  za najmłodszymi a już w następny wtorek bajka Pinokio i teatr Mer, początek godzina 11
Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 2 =
Link
5 + 2 =