Siatkarze z Chrobrego na podium

Opublikowano: 22-04-2016
22siata chrobry.JPG
Niezwykle miłą niespodziankę sprawili siatkarze I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego, którzy wywalczyli brązowy medal w mistrzostwach województwa szkół ponadgimnazjalnych.  Już sam awans podopiecznych Adriana Mogiły do finałowego turnieju był ogromną niespodzianką. Nasi zawodnicy w półfinale pokonali bowiem II LO w Bełchatowie, w którego składzie występowali siatkarze Skry Bełchatów. W finałowym turnieju Chrobry również nie zawiódł. Przed własną publicznością nasi siatkarze zajęli trzecie miejsce. Przegrali tylko z późniejszymi zwycięzcami, zespołem z Ozorkowa 0:2. Pokonali zaś Sieradz i w meczu o brązowy medal SMS LO Marcina Gortata z Łodzi. W finale zespół z Ozorkowa pokonał ZSP numer 8 w Tomaszowie Mazowieckim 2:0.