Słodka pomoc

Opublikowano: 08-03-2023
kiermassz-1678278576.png
Dziś dzień kobiet, a  dzień kobiet to dobra okazja do tego by pomagać, a można to w tym wyjątkowym dniu robić na słodki sposób i tak pomagali dziś uczniowie SP nr 5 Marysi Krak -dzielnej wojowniczce z Piotrkowa Trybunalskiego
Marysia ma 11 lat i choruje na Czterokończynowe Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jej marzeniem jest by chodzić o własnych siłach - by to było możliwe dziewczynka przeszła operację  obu nóżek - dziś konieczna jest rehabilitacja, terapia oraz.... wsparcie dobrych ludzi, bo za leczeniem idą ogromne koszty. 
 I tak z pomocą przychodzi Szkoła Podstawowa numer 5 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Jerozolimskiej. Tu pomagało się dziś na słodki sposób.

To co znalazło się dziś na stole kusiło wszystkie podniebienia - te najmłodsze, ale też i wśród dorosłych była dziś wyjątkowa chęć na coś słodkiego.
 Niby nic, a jednak słodkości smakowały dziś jak mówią uczniowie szkoły wyjątkowo. Bo w ich przygotowania włożono całe serce. Serce włożyli w piątce również chłopcy przygotowując dla swych pań i koleżanek kwiaty origami, które z okazji dnia kobiet rozdawali podczas kiermaszu.

To co było dziś jednak najważniejsze i jak zgodnie dziś wszyscy twierdzili to pomoc. A tę  przygotowali rodzice, nauczyciele, szkolne kolo wolontariatu i samorząd uczniowski. Dzień się nie skończył a z kiermaszem nie musi kończyć się pomoc dla Marysi. Dzielną wojowniczkę można wspierać nie tylko w akcjach organizowanych specjalnie dla niej ale też i na specjalnym profilu facebookowym. Tam prowadzone są licytacje oraz udostępniane są informacje na temat tego jak można wesprzeć Marysię Krak.

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 2 =
Link
5 + 2 =