Witaj szkoło!

Opublikowano: 04-09-2023
szkola-8-1693845738.png
To były rekordowo długie wakacje bo trwały aż 72 dni. Dziś po ponad dwumiesięcznej labie dzieci i młodzież wróciły do szkolnych ław  - jutro tornistry na plecy, pierwsze zajęcia i realizacja swoich szkolnych planów, nawiązywanie znajomości i nowe wyzwania...
 Wystrojeni w białe koszule, spódniczki i garnitury zasiedli w szkolnych ławach w których będą uczyć się  przez kolejne 10 miesięcy. Pierwsza obecność sprawdzona, pierwsze emocje za nimi. Bo pierwszy dzień nauki w szkole to nie lada stres i wyzwanie.  Szczególnie u tych, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą, ale swoje nadzieje wiążą z powrotem również Ci którzy do szkoły wracają po wakacyjnej labie. Wyzwanie.. to słowo, które w szkole pojawia się na początku września  nie tylko wśród uczniów ale i nauczycieli i rodziców -jak mówią dorośli najważniejsze to dobra organizacja.
Dziś pytań i nauki nie było, to rozpocznie się z każdym kolejnym wrześniowym dniem. Dzieci poznały plan lekcji, omówione zostały najważniejsze kwestie dotyczące organizacji a Ci którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką czyli uczniowie klas pierwszych odebrali zaproszenia na specjalny koncert "Bajkowa pierwsza klasa", który odbył się w Amfiteatrze Miejskim. 
Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 2 =
Link
3 + 2 =