Złota Wieża Trybunalska wręczona

Opublikowano: 22-09-2022
wieza11-1663832180.png
Złota Wieża Trybunalska wręczona. Statuetka zwana piotrkowskim "Noblem", przyznana została w tym roku już po raz 47. Honorowa nagroda przyznawana za dorobek w zakresie twórczości kultury i promowania miasta  trafiła do rąk Magdaleny Markiewicz podczas uroczystej gali, która odbyła się w środę w salach piotrkowskiego zamku. 
 Magdalena Markiewicz - instruktor tańca, choreograf, animator kultury, pedagog... Aktywna działaczka w klubie kultury Jaskółczyn a dziś prowadząca Akademię Tańca Sportowego. Stworzyła ponad 200 choreografii w rożnych technikach tanecznych, które były i są doceniane na licznych festiwalach czy konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jest jedną z inicjatorek Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej "O Złotego Piotrka", jednego z najbardziej prestiżowych tego typu festiwali w Polsce, który w tym roku świętował swój jubileusz 10-lecia.

 To właśnie do niej w środowe popołudnie z rąk prezesa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego trafiła statuetaka Złotej Wieży Trybunalskiej. Jak podkreślano podczas gali na wyróżnienie szczególnie zasługuje praca Magdaleny Markiewicz z  dziećmi i młodzieżą ale też promocja Piotrkowa Trybunalskiego na arenie kulturalnej nie tylko regionu, ale i międzynarodowej. 

47. Złotą Wieżę Trybunalską wręczyli Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego, oraz Elżbieta Gniewaszewska, wiceprezes TPPT. Gratulacje laureatce składali m. in. wiceprezydent Piotrkowa Adam Karzewnik, wiceprzewodniczący Rady Miasta Ludomir Pencina oraz licznie zgromadzeni goście. 
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 9 =
Link
4 + 9 =