Inicjatywa Oddolna w Mediatece

Opublikowano: 08-02-2024
inicjatywy3-1707403457.jpg
Masz pomysł na imprezę kulturalną, chciałbyś się sprawdzić jako organizator i realizator projektu społecznego od pomysłu do jego rozliczenia finansowego? Chcesz działać na rzecz lokalnej kultury, ale nie masz na to środków finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła właśnie konkurs na inicjatywy oddolne pod hasłem „Podróże z biblioteką w tle” w ramach programu Blisko.
Miejska Biblioteka Publiczna to nie tylko miejsce, gdzie wypożycza się książki, korzysta z czytelni. To miejsce w których organizowane są wydarzenia kulturalne jak koncerty czy iwenty naukowe, ale przede wszystkim odbywają się tu imprezy zachęcające do czytelnictwa. Teraz każdy z inwencją i chęcią do działania takie wydarzenie może zorganizować. Wystarczy zgłosić swój projekt do konkursu Inicjatywa Oddolna.
Regulamin zakłada organizację wydarzenia kulturalno- edukacyjnego lub animacyjno-edukacyjnego związanego z czytelnictwem. Do konkursu może przystąpić każdy piotrkowianin mający ukończone 13 lat, zapraszane są też organizacje społeczne.
Projekty oddolne oceni komisja. Całe przedsięwzięcie pomysłodawca będzie realizował przy współpracy z biblioteką. Konkurs na Inicjatywy Oddolne w projekcie „Podróże z biblioteką w tle” realizowany jest w ramach programu BLISKO finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szczegóły konkursu na stronie internetowej biblioteki.
Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 1 =
Link
5 + 1 =