Nocny spacer

Opublikowano: 27-03-2024
kijki-1711535337.png
Zalet tej aktywności jest nieskończenie wiele-spalanie kalorii, poprawa układu krążenia, niwelowanie nadciśnienia, a także to, że dyscyplina dostępna jest niemal dla każdego, bez ograniczeń wiekowych - o jakiej dyscyplinie mowa? Oczywiście o nordic walking. A że pogoda ostatnio robi się coraz bardziej wiosenna, miłośnicy tej dyscypliny coraz częściej wyruszają z kijkami w trasę. Tak też było w piątkowy wieczór.
Taki spacer, jak każda grupowa impreza wymagał odpowiedniego przygotowania. Lista obecności do sprawdzenia - obowiązkowo. Obowiązkowo też odliczyli się wszyscy zapisani uczestnicy. Dla nich czy wieczór, czy noc, czy dzień, każda pora jest dobra na spacer.
Start rajdu wyznaczono w Kłudzicach, a na ten spacer obok kijków uczestnicy musieli zabrać nie tylko odblaskowe kamizelki ale także latarki. Przed wymarszem nie mogło zabraknąć oczywiście rozgrzewki .
Po rozgrzewce i przygotowaniu ruszyli w mrok leśnej ścieżki. Humory dopisywały. Dopisała także pogoda, tym przyjemniejszy był wieczorny spacer, bo nie tylko na łonie natury ale także w doborowym towarzystwie.
Na mecie siły zregenerować można było pieczoną kiełbaską. Nie zabrakło również konkursów i nagród, a także wspólnego śpiewania.
Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 3 =
Link
1 + 3 =