Pokijkowani - miłosnicy nordic walking

Opublikowano: 05-08-2022
pokijkowani-1659699922.jpg
Minął już rok jak odbyli swój pierwszy spacer teraz spacerują a właściwie trenują nordic walking 2 razy w tygodniu , Pokijkowani to piotrkowska grupa zrzeszająca miłoników tego sportu.
 W niedzielny poranek kiedy jedni wylegują się w łózkach dzień zaczynają na sportowo. W perspektywie kilka kilomertów marszu , z uśmiechami na twarzach i przede wszystkim z grupą.
Łatwo ich rozpoznać , sa radosni i maja nawet specjalnie dedykowane koszulki. Spacerują w okolicznych lasach w każda środe i niedzdziele Każdy trening pokijkowani rozpoczynaja rozgrzewką, ci ktorzy zaczynają swoją przygode ze spacerami moga liczyc na fachowo  pomoc trenera, który grupę założył rok temu.
Na zaproszenie pana Tomka odpowiedziało ponad 25 osób i tak pokijkowani rosną w siłę zyskując przy tym kondycje i zdrowie. To wciąga mówią uczestnicy spacerów, a Ci którzy maja apetyt na nordik walking i towarzystwo pokijkowanych, miejsca są  i chęci do tego aby grupę powiększyć. Gdzie ich znaleźć... na FB tam można napisać wiadomość i umówić się na pierwszy wspólny trening.
Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 9 =
Link
7 + 9 =