Pozimowe sprzątanie

Opublikowano: 15-03-2023
sprzatanie-1-1678896669.png
Mamy marzec - mimo, że tego roku nie do końca przynosi on piękną, słoneczną wiosnę a przeplata ją z przymrozkami ... to dobry moment na pozimowe sprzątanie i mowa tu nie tylko o porządkach na działkach, w ogrodach czy na posesjach ale i na miejskich ulicach... 


 Jak pozimowe sprzątanie to przede wszystkim one...  zamiatarki, które usuwają zalegający po zimie  na ulicach piach. Z nim trzeba się rozprawić i tak szczotkujące auta można spotkać  na głównych ulicach miasta. Sprząta sprzęt , pracują i ekipy sprzątające. Te pojawiają się między innymi na osiedlach. Grabienie, sprzątanie odpadów, czyszczenie chodników i krawężników.
  Jest co robić, choć na razie to warunki pogodowe dyktują warunki.  Sprzątane są  nie tylko ulice ale także place rekreacyjne oraz parki. Jak mówi Mikołaj Chmielewski z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta to dopiero początek wiosennych  prac.
  Tych dokładają... właściciele pupili, którzy  często zapominają, że po swoim zwierzaku nie tyle wypadałoby posprzątać a jest to po prostu psi obowiązek. Problem psich odchodów widać w mieście zwłaszcza kiedy zima ustępuje... Odchody pojawiają się wszędzie, na osiedlowych trawnikach, chodnikach czy skwerach ... I tak zamiast kwiatów na wiosnę może wyrosnąć .... niezły mandat - za nieposprzątanie po pupilach grozi nawet pięciuset złotowa grzywna.
Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 1 =
Link
2 + 1 =