Razem dla Patryka

Opublikowano: 13-09-2022
Po raz czwarty w przeciągu 6 lat musi podjąć walkę i zmierzyć się nowotworem. 15 letni Patryk Wysmyk z Piotrkowa Trybunalskiego choruje na neuroblastome – trzecia wznowa oznacza dla chłopaka – wyczerpanie się możliwości leczenia w kraju i otwarcie możliwość skorzystania z leczenia w Barcelonie … ale jak zawsze potrzebna jest pomoc i pieniądze.... bagatela ponad 2 miliony złotych.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się że wszystko jest na dobrej drodze i Patryk ma za sobą najgorsze 6 lat młodego życia kiedy to 3 krotnie wygrywał walkę z neuroblastomą. Patryk liczył, że od września po 5 latach nauki indywidualnej pójdzie do szkoły ... wszystko legło w gruzach – choroba wróciła.

Medyczny arsenał do walki z neuroblastomom w kraju dla Patryka się już wyczerpał. Dodatkowo przeciwnik przyjął trudną pozycję. Tym razem guzek jest głębiej i lekarze w Polsce nie podejmują się jego operacji. Szansa na zabieg i nowoczesne leczenie zaoferowali lekarze z Barcelony, ale koszty tego leczenia są niebagatelne oszacowane na 2 miliony złotych.

Aby leczenie w Barcelonie rozpocząć Patryk potrzebuje na star 300 tysięcy.
 
 Aby pomóc Patrykowi w 4 starciu z nowotworem potrzebny jest sztab ludzi i dobrych serc – pomóc nastolatkowi można biorąc udział w rzutce na siepomaga.

 
 
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 4 =
Link
4 + 4 =