Gloria de Dios zagra w sobotę

Opublikowano: 14-09-2022
gloria-de-dios-1663173645.jpg
 Ten zespół już od 20 lat działa przy kościele ojców Jezuitów i od 20 już lat niezmiennie śpiewa na Chwałę Bogu tak zresztą jak mówi jego nazwa  -  Gloria de Dios. Zacny jubileusz 20 lecia Gloria świętuje koncertowo, na drugi koncert w ramach jubileuszu zespół zaprasza już w sobotę.
To zespół wyjątkowy - w Piotrkowie Trybunalskim śpiewa i gra już od 20 lat - niezmiennie tworzy oprawę muzyczną podczas niedzielnych mszy św. w kościele ojców Jezuitów. Jubileusz 20 - lecia Gloria de Dios świętuje...koncertowo, choć koncerty w wykonaniu zespołu zdarzają się tylko od święta.
Świętowanie zespół zaczął w kwietniu koncertem pieśni wielkopostnych. Zakończą koncertem kolęd, a juz dziż zapraszają na sobotę na koncert pieśni radosnych. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 18 - a posłuchac pieśni radosnych w wykonaniu zespołu Gloria de Dios - i tu nie będzie zaskoczenia będzie można w kościele Ojców Jezuitów. Jak mówi Ewa Szkólnik - kierownik zespołu - taki koncert to może być też zachęta by do zespołu dołączyć, bo jak dodaje wszak dla Boga śpiewać może każdy...
Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 6 =
Link
9 + 6 =