Zostań wolontariuszem

Opublikowano: 14-09-2022
szlachetna-1663171870.jpg
Bez ich wsparcia pomoc nie dotrze do tysięcy rodzin i dzieci. To oni dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami.  To oni obdarowują i służą wsparciem tam gdzie jest ono najbardziej potrzebne. O swoich działaniach mówią ... mądra pomoc - mowa o wolontariuszach Szlachetnej Paczki. Przed nami 22 edycja. Właśnie trwa etap rekrutacji wolontariuszy. Również w naszym regionie.
Ponad 17  tysięcy rodzin otrzymało pomoc w ubiegłorocznej XXI już edycji Szlachetnej Paczki, łączna wartość pomocy przekroczyła 70 milionów złotych.  Bez wsparcia wolontariuszy takiego efektu by nie było. Szlachetna paczka do działania ruszy i w tym roku jednak by nieść pomoc -  potrzebny jest zespół super W.  Rekrutacja wolontariuszy to pierwszy, ale bardzo ważny etap - mówi Marta Kępska - lider Szlachetnej Paczki w regionie piotrkowskim.
Wolontariat to najpiękniejsza forma niesienia pomocy - przekonuje Pani Kamila, która po raz kolejny wzmocni zespół Szlachetnej paczki w rejonie piotrkowskim... aby zostać wolontariuszem wystarczy chęć do działania i czas, który poświęci się drugiemu człowiekowi. Jednak zawsze wszystko to zostaje wynagrodzone.
Każdy wolontariusz jest na wagę złota - a chętni by pomoc zmienić historie potrzebujących rodzin już mogą się zgłaszać - pierwszy krok to wypełnienie formularza na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Nabór wolontariuszy potrwa do 30 września.
Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 4 =
Link
8 + 4 =