Remont ulicy Reymonta

Opublikowano: 10-03-2023
remontyy-1678455397.jpg
Ul Reymonta to jedna z 12 dróg, która w najbliższym czasie zyska nową jakość i przejdzie gruntowną modernizacje . Prace prowadzone są na całym odcinku ulicy i są już mocno zaawansowane.
Roboty na ulicy Reymonta rozpoczęły się od wymiany krawężników i chodnika po stronie wschodniej drogi. Tym samym rozpoczął się pierwszy etap prac, który zakłada wymianę chodników i krawężników po obu stronach ulicy.Stare wysłużone płyty chodnikowe zamienione zostają na betonową kostkę. Będzie estetycznie i co najważniejsze bezpiecznie.
    W dalszej kolejności zerwana zostanie stara nawierzchnia drogi , wzmocniona jej konstrukcja i wylany nowy asfalt. Remontowany fragment wyłączony został z ruchu samochodowego, a Kierowcy proszeni są zwrócenie uwagi na tymczasowe oznakowanie.  Zakaz nie dotyczy właścicieli posesji znajdujących się na ul. Reymonta. Remont będzie też po sąsiedzku na ulicy Jagielońskiej.
    Remont rozpoczął się także w al. Kopernika na odcinku od al.3 Maja do ronda Sulejowskiego. Prace rozpoczęto od zerwania starych , chodnikowych płyt. W ich miejsce ukłądana jest kostka brukowa. Wymienia są także krawężniki.W najbliższym czasie należy też spodziewać się prac na ul. Wojska Polskiego. Modernizacja ulicy obejmie odcinek od AL. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Wykonane zostały tam już geodezyjne pomiary i zgodnie z umową wykonawca już niebawem rozpocznie tam prace budowlane.
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 8 =
Link
4 + 8 =