"W imię godności"

Opublikowano: 28-08-2023
kolbe-8-1693215666.png
3 września w sali widowiskowo teatralnej MOK obiedzie się premiera widowiska" W imię godności". Do najważniejszego momentu dla aktorów, reżysera i wszystkich pracujących przy widowisku jeszcze kilka dni... dni wytężonych pracą i dopinaniem widowiska na ostatni guzik.
Prace nad widowiskiem zaczęły się już kilka miesięcy temu. Przygotowany scenariusz i choreografię trzeba było wyćwiczyć – i ćwiczenia i powtarzanie przygotowanego układu ponad godzinnego widowiska trwają. Równolegle trwają ostatnie prace przy przygotowaniach kostiumów i scenografii. To elementy widowiska ważne, bo pomagają widzowi czuć się w historię. I tak podczas widowiska „W Imię godności” nie zabraknie elementów charakterystycznych dla obozu Auschwitz.Prapremierę widowisko miało w czerwcu wówczas na widowi zasiedli członkowie rodzin aktorów. Teraz wstęp na premierę jest otwarty. Wejściówki są do odebrania w informacji MOK w alei 3 maja 12.
Przypomnijmy Widowisko W imię godności„ to opowieść o św. Maksymilianie Marii Kolbe. Widowisko to opowieść o działalność kleryka i jego heroiczną postawę wobec drugiego człowieka. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego, w ramach programu "Taniec", realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 4 =
Link
2 + 4 =