Wysyp grzybów

Opublikowano: 02-11-2023
grzybyyyy-1698940495.jpg
Miłośnicy smaku umami szturmem ruszyli do lasu. Kilka dni opadów deszczu a następnie ciepłe dni i mamy urodzaj.... grzybów. Do koszyków miłośników grzybobrań trafiają najczęściej podgrzybki, ale są i prawdziwki a nawet rydze.
Jeszcze kilka dni temu grzybów nie było. Teraz są, a wraz z nimi na leśnych duktach pojawili się miłośnicy uprawiania sportu narodowego jakim jest grzybobranie. Chętnych do poszukiwania owoców runa leśnego nie brakuje a kosze zapełniają się szybko.
Grzybobranie to nie taki sobie spacer. By wypatrzeć taki okaz trzeba się naschylać i sporo nachodzić, poza tym przyda się również sokoli wzrok.
Zbieranie grzybów to nie tylko okazja do zapełniania domowej spiżarni leśnymi przysmakami. Należy przede wszystkim czerpać radość z czasu spędzonego na łonie natury.
I okazji do zbierania grzybów i kontemplowania leśnej ciszy i spokoju nie powinno zabraknąć. Z zapowiedzi synoptyków szykuje się na najbliższe dni pogoda dla grzybiarzy... Ciepło w dzień i wilgoć w nocy - to oznacza urodzaj.
Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 5 =
Link
1 + 5 =