O cieple w piotrkowskich mieszkaniach

Opublikowano: 12-02-2024
kaloryfer-1707742550.jpg
Urząd regulacji energetyki ustalił taryfę – opłatę za miejskie ciepło. A czy zmieniły się koszty przedpłat dla mieszkańców piotrkowskich spółdzielni? Jak się okazuje podejście do kosztów nakładanych na mieszkańców jest różne. Jak ono się kształtuje?
Czynsze bez zmian i co za tym idzie bez zmian wysokość przedpłaty na ogrzewanie. Taką decyzję podjął zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Słowackiego.
Jak zauważa prezes od dwóch lat w spółdzielni spada zużycie ciepła.
Koszty ogrzewana na dotychczasowym poziomie utrzyma również Piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, tu też ma na to wpływ zużycie i koszty.
Natomiast mieszkańcom bloków spółdzielni Barbórka w styczniu tego roku koszty ogrzewania wzrosły o nieco ponad 5% od kosztów netto. To spółdzielnia nie mająca opomiarowania na kaloryferach.
Z informacji, jakie udało nam się uzyskać podwyżki planowane są w Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na początku stycznia prezes spółdzielni mediom podawał, że wyliczenia określają wzrost dla mieszkańca o od 17% do 22%. Przed kamerą nie chciał udzielić informacji, czy takie podwyżki będą.
Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 3 =
Link
1 + 3 =